ClanOPP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


a small forum for clan OPP. Europe.battle.net
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Member Profile : i.am.firma.

Go down 
AuthorMessage
i.am.firma.

i.am.firma.


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-26

Member Profile : i.am.firma. Empty
PostSubject: Member Profile : i.am.firma.   Member Profile : i.am.firma. EmptyThu Jan 27, 2011 7:05 am

Geia sas kai apo emena!! Egw eimai o Tasos.....firmas edw k poli kairo! Eimai apo kozanh...eimai ipa3iomatikos sto strato kai zw sthn orestiada... Asxoloume me tn dota arketa xronia...dn 8imamai akrivws posa alla mporw na pw oti einai polla! twra teleutaia omws to exw elatosei ligo to 8ema gt dn iparxei xronos! Twra....me clan matches kai sxetika mpori na mpainw s kapoia alla oxi s ola. Asxoloume me thn kolimvisi apo 3on xronwn kai paizw polo edw kai 7 xronia..(osoi einai apo 8essalonikh....exw pai3ei kai ston paok). Goustarw poli Gym kai h gymnastikh genikotera me trelenei!!! Mn kegeste mprosta sto pc.....pate gia kamia mpalitsa h gia kanena mpasketaki gia na mn kouradiasete!!! Den asxoloume poli alla eimai Aek! Panta hmoun clan member...gt m aresei na vriskome mazi me alla atoma kai na exw ena koinoniko kiklo kai na mn eimai monos m! Sas agapaw olous....alla den eimai gay! lol!
Back to top Go down
 
Member Profile : i.am.firma.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Member Profile : Op)
» Member Profile : eisai_kwmwdia
» Member Profile : apogwlon_
» Member Profile : panostio
» Member Profile : xDooMsDaYx

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ClanOPP :: Clan OPP Profile members-
Jump to: