ClanOPP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


a small forum for clan OPP. Europe.battle.net
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Member Profile : SiliconSound

Go down 
AuthorMessage
SiliconSound




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-03-18
Ηλικία : 32
Τόπος : Thessalonikh-Crete

Member Profile : SiliconSound Empty
PostSubject: Member Profile : SiliconSound   Member Profile : SiliconSound EmptyFri Mar 18, 2011 8:30 am

Bnet Account :SiliconSound

Real name:Grigoris

Age:19

Location:Rethymno,Crete

Birthday:07/01/1992


Xairetw..To onoma mou einai Grigoris kai katagomai apo Thesalonikh..Emena stin megali ftwxomana 18 xronia kai twra exw perasei sthn Krhth kai sygkekrimena sto Re8ymno..H zwh edw katw einai poly kai gamw..Einai tigka stis foititries,kafeteries,club..Ston eleu8ero mou xrono paizw dota,pinw kana kafedaki me tin parea,podosfairaki(an kai exw synta3iodoth8ei apo to a8lhma),kai vgainw poly syxna gia poto,p katalhgei na ginetai mpoukali an oxi mpoukalia..opote an kana prwino me petixete mesa kai lew perierga pragmata min agxo8eite..8a eimai olosourwtos..xaxa Very Happy ..Spoudazw Koinwniologia sto Panepistimio Krhths kai m aresei poly h sxolh,ka8ws einai poly endiaferousa kai isws pare3hghmenh...Douleuw se internet cafe kai kanw synh8ws vradines vardies..Protimw wstoso otan douleuw na mi paizw dota,dioti olo kai kapios ka8isteras 8a er8ei na se sikwsei na sou pri3ei ligo to mpoutso Mad Eimai ligo koblexikos sto 8ema dota,otan paizw 8elw na einai ola dipla mou stin enteleia kai na min me enoxlei kaneis gia na eimai sygkentrwmenos,kai oxi den ekneurizomai eukola..Apla an katsw kai katapiastw me kati,xanw p xanw ton xrono mou,toulaxiston as to kanw swsta Very Happy Goustarw apeira tin agglikh glwssa gia kapoio periergo logo kai ta ta3idia an kai efoson yparxei h oikonomikh dynatothta na ta pragmatopoihseis..Auta eixa na pw..Sto bnet opoios 8elei as me kanei whisp na paizoume game Very Happy
Back to top Go down
 
Member Profile : SiliconSound
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Member Profile : Op)
» Member Profile : LucianTheLycan
» Member Profile : Ice_Fr0g
» Member Profile : Narchya
» Member Profile : Heart

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ClanOPP :: Clan OPP Profile members-
Jump to: