ClanOPP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


a small forum for clan OPP. Europe.battle.net
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Member Profile : TsiLi

Go down 
3 posters
AuthorMessage
TsiLi




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-15

Member Profile : TsiLi Empty
PostSubject: Member Profile : TsiLi   Member Profile : TsiLi EmptySun May 15, 2011 5:19 am

Bnet Account : TsiLi(NeSS)

Real name: Αποστόλης

Age: 18

Location: Θεσσαλονίκη

Λίγα λόγια για μένα:

Φέτος τελειώνω τις πανελλήνιες κ έχω φάει μεγάλο παλούκι Razz (όπως όλα τα παιδιά βέβαια)
Μου αρέσει να περνάω τον χρόνο μου με την παρέα βολτάροντας ή αράζοντας Sleep

Εκτός από την DotA ασχολούμαι με το γυμναστήριο και παλιά έπαιζα κιθάρα.Αυτά Razz
Θα με βρείτε κ ως Ins0mn1aC .

Καλώς σας βρήκα!
Smile
Back to top Go down
eisai_kwmwdia
Clan OPP Moderator
eisai_kwmwdia


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-25
Ηλικία : 33
Τόπος : athhna

Member Profile : TsiLi Empty
PostSubject: Re: Member Profile : TsiLi   Member Profile : TsiLi EmptySun May 15, 2011 8:12 pm

allo name les apo pano allo les apo katw poios akribos eisai sto bnet?
Back to top Go down
TsiLi




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-15

Member Profile : TsiLi Empty
PostSubject: Re: Member Profile : TsiLi   Member Profile : TsiLi EmptyMon May 16, 2011 2:47 pm

eisai_kwmwdia wrote:
allo name les apo pano allo les apo katw poios akribos eisai sto bnet?

Το μοναδικό μέρος που χρησιμοποιώ το Ins0mn1aC είναι στο MyMGN στο forum διότι δεν γίνεται να το αλλάξω.
Στο battlenet χρησιμοποιώ το TsiLi(NeSS) και παίζω eleos(μιας κ είμαι και admin) και κάποιες φορές παίζω NoL,άμα έχω καλή παρέα όμως Very Happy .

Το Ins0mn1aC είναι παλιό account με το οποίο παίζαμε μία περίοδο clan GDB . Smile Πλεόν δεν το χρησιμοποιώ.

Ελπίζω να σε κάλυψα. Cool


tip: Το TsiLi ελπίζω να κατάλαβες από που μου το έβγαλαν και ίσως μπορεί να το δεις σε διάφορες παραλλαγές , συνεχώς το κολλάνε με κάτι καινούριο Razz
Back to top Go down
Dimimano

Dimimano


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-26
Ηλικία : 29

Member Profile : TsiLi Empty
PostSubject: Re: Member Profile : TsiLi   Member Profile : TsiLi EmptyTue May 17, 2011 4:07 am

TsiLi wrote:

Το μοναδικό μέρος που χρησιμοποιώ το Ins0mn1aC είναι στο MyMGN στο forum διότι δεν γίνεται να το αλλάξω.
Στο battlenet χρησιμοποιώ το TsiLi(NeSS) και παίζω eleos(μιας κ είμαι και admin) και κάποιες φορές παίζω NoL,άμα έχω καλή παρέα όμως Very Happy .

Το Ins0mn1aC είναι παλιό account με το οποίο παίζαμε μία περίοδο clan GDB . Smile Πλεόν δεν το χρησιμοποιώ.

Ελπίζω να σε κάλυψα. Cool


tip: Το TsiLi ελπίζω να κατάλαβες από που μου το έβγαλαν και ίσως μπορεί να το δεις σε διάφορες παραλλαγές , συνεχώς το κολλάνε με κάτι καινούριο Razz

η clan ειναι υπο διαλυση αρα τζαμπα καθεσαι και εξηγεις..
Back to top Go down
TsiLi




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-15

Member Profile : TsiLi Empty
PostSubject: Re: Member Profile : TsiLi   Member Profile : TsiLi EmptyTue May 17, 2011 11:48 am



η clan ειναι υπο διαλυση αρα τζαμπα καθεσαι και εξηγεις..[/quote]

Το ξέρω,το είδα σήμερα..Δεν νομίζω ότι το μόνο μέρος που θα του ξαναμιλήσω είναι εδώ,οπότε δεν είναι τζάμπα κόπος..

Τέσπα,εσείς ξέρετε καλύτερα,εγώ νέος είμαι εδώ.

Τα ξαναλέμε.
Back to top Go down
 
Member Profile : TsiLi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Member Profile : Op)
» Member Profile : AkougomeKathara
» Member Profile : gia_plaka21
» Member Profile: Sn0w_Bl4cK
» Member Profile : ShiVo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ClanOPP :: Clan OPP Profile members-
Jump to: