ClanOPP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


a small forum for clan OPP. Europe.battle.net
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Member Profile : Fearless7

Go down 
AuthorMessage
Fearless7

Fearless7


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-26
Ηλικία : 33
Τόπος : $root_dir

Member Profile : Fearless7 Empty
PostSubject: Member Profile : Fearless7   Member Profile : Fearless7 EmptyWed Jan 26, 2011 12:48 pm

Real name : Μπάμπης

Bnet Account : Fearless7

Ημερομηνία Γέννησης : 11 / 09 / 1990

Τόπος καταγωγής : Βόλος

Τόπος σπουδών-προσωρινής διαμονής : Θεσσαλονίκη

Λίγα πράγματα για μένα : Είμαι φοιτητής στο 3ο έτος στη Σχολή Πολιτικών Μηχανικών του ΑΠΘ. Ασχολούμαι αρκετά χρόνια με computer gaming, αρχίζοντας ουσιαστικά από τα 13 μου. Έχω ασχοληθεί φανατικά κυρίως με Lineage (BnB και όχι μόνο) και διάφορα strategy games, με νούμερο 1 το Warcraft3, εξού και η DotA. Σχετικά με το τελευταίο, ξεκίνησα στα 14 μου παίζοντας περιστασιακά κυρίως lanakia και λίγο Bnet - παράλληλα με ladder. Με την πάροδο των χρόνων το πάθος μου με τη DotA αυξήθηκε τρομακτικά, και μετά από 1 χρόνο inactivity, τα τελευταία 1.5-2 χρόνια ασχολούμαι πολύ ενεργά με το άθλημα Cool. Στον ελεύθερο χρόνο μου αποτελεί μία από τις μεγαλύτερες πηγές διασκέδασής για μένα, παράλληλα με τις βόλτες, τη μουσική, τις ταινίες και τη μπάλα αν και τα τελευταία χρόνια περισσότερο παρακολουθώ, παρά παίζω Razz.

Cya in game OPP Gosades Wink !
Back to top Go down
 
Member Profile : Fearless7
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Member Profile : Op)
» Profile Member: Katerina
» Member Profile : Pwnd_GreekLover
» Member Profile : MarkoTekilla
» Member Profile : Pause-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ClanOPP :: Clan OPP Profile members-
Jump to: