ClanOPP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


a small forum for clan OPP. Europe.battle.net
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Κυριες και κυριοι

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Serbitoros3

Serbitoros3


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-26
Ηλικία : 33
Τόπος : Thess/niki

Κυριες και κυριοι Empty
PostSubject: Κυριες και κυριοι   Κυριες και κυριοι EmptyTue May 10, 2011 3:32 am

Χριστός ανέστη και απο εδώ,φαγαμε καλοπερασαμε,ηρεμησαμε στις διακοπες μας (όσοι βέβαια καταφεραν τα παραπάνω) και πιστεύω ήρθε η στιγμή να κανονιστεί ο τελικός αναμεσα στις δυο ομάδες. Θα παρακαλούσα τους 2 αρχηγούς Aglarod
και panostio να μιλήσουν εδώ και να κανονισουμε μια κοινή ώρα,γιατι σκοπευω να γινω osberver εγώ και αν μπορέσει και κανενας αλλος shaman απτην clan μας,ώστε να διοργανώσουμε ενα νεο τουρνουα

Ευχαριστώ,και περιμένω ανταπόκριση
Back to top Go down
panostio

panostio


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-02-10
Τόπος : Athens

Κυριες και κυριοι Empty
PostSubject: Re: Κυριες και κυριοι   Κυριες και κυριοι EmptyWed May 11, 2011 7:37 am

Πείτε ώρα και μέρα και είμαι μέσα! Κατα προτίμηση μετά τις 6 το απογευμα και εκτος σαββατου!
Back to top Go down
Serbitoros3

Serbitoros3


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-26
Ηλικία : 33
Τόπος : Thess/niki

Κυριες και κυριοι Empty
PostSubject: Re: Κυριες και κυριοι   Κυριες και κυριοι EmptyThu May 12, 2011 3:24 am

Περιμένουμε και τον Aglarod να παρευβρεθεί,ώστε να δωθεί και η κοινή ημερομηνία της διεξαγωγής του τελικού
Back to top Go down
xDooMsDaYx
Admin
xDooMsDaYx


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-25
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Κυριες και κυριοι Empty
PostSubject: Re: Κυριες και κυριοι   Κυριες και κυριοι EmptySat May 14, 2011 3:15 am

Τον Aglarod έχω να τον δώ αρκετό καιρό μέσα, οπότε κάτι μου λέει οτι θα αργήσει να απαντήσει.
Back to top Go down
https://clanopp.forumgreek.com
Aglarod

Aglarod


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-28
Ηλικία : 33

Κυριες και κυριοι Empty
PostSubject: Re: Κυριες και κυριοι   Κυριες και κυριοι EmptySat May 14, 2011 3:40 am

Serbitoros3 wrote:
Περιμένουμε και τον Aglarod να παρευβρεθεί,ώστε να δωθεί και η κοινή ημερομηνία της διεξαγωγής του τελικού


παρευρεθεί **** : D

Λοιπόν συμφωνώ και εγώ να γίνει ο τελικός. Θα δώ τις ώρες της ομάδας του panostio και θα μιλήσω και με το team μου ( αν τους βρω πουθενά..) και το κανονίζουμε
Back to top Go down
FroZenHeav3nS

FroZenHeav3nS


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-26
Ηλικία : 30
Τόπος : TOUMPA

Κυριες και κυριοι Empty
PostSubject: Re: Κυριες και κυριοι   Κυριες και κυριοι EmptyMon May 23, 2011 11:06 am

Soz gia tn ka9isterish alla logo e3etasewn dn empena kai polu forum kai genika dn anoiga to pc.....
Gia mena kala 9a itan o ''telikos'' na ginei kapoio savvatokuriako gt dn 9a eimai piesmenos logo diavasmatos...
Back to top Go down
 
Κυριες και κυριοι
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ClanOPP :: Clan OPP Tour-
Jump to: